Здавна відомо, що студентські роки – це найкращий та найпродуктивніший період життя. Під час навчання дуже важливо встигати все – і вчитися, і подорожувати, і розважатися, і пізнавати світ, збагачуючи свій кругозір.

«Краще один раз побачити, аніж сто разів почути»,  –  говорить народна мудрість. Так і в навчанні – теоретичний матеріал засвоюється краще, коли є можливість побачити, доторкнутися, і навіть, зробити напам'ять монетку. Саме з цією метою, в комплексі вивчення дисципліни «Гроші та кредит» студенти груп ОД-161 та Фб-171 разом із викладачем кафедри фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін Коваль Юлією Андріївною відвідали Музей грошей Національного банку України у місті Києві.

Студенти вивчають експозицію музею

 

Основа колекції музею – понад 9000 експонатів, які належать до Державного реєстру національного культурного надбання. Студенти мали змогу детальніше дізнатися про історію походження гривні, ознайомитися з унікальною колекцією пам’ятних монет та більше вивчити  технології захисту національної грошової одиниці. Кожен студент мав змогу власноруч викарбувати пам’ятну монетку з логотипом НБУ.

 

Найкращі студенти ВКІ

 

Карбування пам’ятної монетки

 

Після захоплюючої навчальної екскурсії  студентам вдалося побувати у визначних історичних місцях столиці – на Майдані Незалежності та Софійській площі, навіть пощастило піднятися на Дзвіницю Софійського собору і побачити гарну панораму Києва з висоти пташиного польоту.

Майдан Незалежності

                                 

У Софійському соборі

 

Софійська площа

 

І завершальним етапом пізнавальної подорожі студентів  Вінницького кооперативного інституту став найстаріший в Європі Ботанічний сад ім.академіка А.В. Фоміна, який був заснований ще у 1839 році і містить цікаві оранжереї тропічних та субтропічних рослин. Екскурсовод ознайомила   з новими фактами про відомі нам рослини, демонструвала рослини, які не характерні для нашого регіону.

 

Втомлені, але задоволені студенти приїхали до рідного навчального закладу і за результатами відвіданої екскурсії разом із викладачем планують провести Круглий стіл на тему «Становлення гривні як національної грошової одиниці України», щоб поділитися враженнями та набутими знаннями з іншими студентами Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту.

 

Викладач фундаментальних та обліково-фінансових дисциплін
Коваль Ю.А.