11.05.2018 р. викладачем Фіногєєвою С.М. було проведене відкрите заняття в групі ВХП – 151 з теми: «Страви та кулінарні вироби з прісного тіста».

Мета відкритого  заняття:   використання мультимедійних технологій з метою активізації пізнавальної діяльності студентів на заняттях, пробудження інтересу до навчання.

Під час заняття студенти вивчали  асортимент, технологію приготування, відпускання, вимоги до якості страв і  виробів із борошна; поглиблювали знання щодо особливостей технологічного процесу приготування фірмових страв із борошна, їх асортименту та  подавання.

Для підвищення інтересу до даної теми, націлення студентів на додаткове вивчення навчального матеріалу були висвітлені традиції і особливості української історії та культури, згадані страви української кухні в легендах, народному фольклорі, приказках та  прислів’ях. Крім цього студенти мали можливість ознайомитись з асортиментом, особливостями приготування та подавання фірмових страв з прісного тіста різних країн, а саме: манти, дюшбара, чучвара, равіолі, вонтони та інші.

 

Відкрите заняття проводилось у формі бесіди, діалогу, рішення проблемних питань та виробничих ситуацій. 

Використання мультимедійних презентацій, демонстрування сучасного посуду для подавання страв,  допомагали студентам формувати конкретні уявлення  даної теми та краще сприймати навчальний матеріал.