25 квітня у коледжі економіки і права ВКІ була проведена ділова гра на тему «Shopping». Складали сценарій, організували та проводили цей захід викладачі кафедри суспільно-гуманітарних та правознавчих дисциплін Ткачук Н.П., Житомірова І.Л., та Помазанова О.І.
Мета: Продемонструвати набуті у коледжі знання з англійської мови при спілкуванні.Викладач Житомірова І.Л. інформує студентів навчальних груп про порядок проведення ділової гри.

Студенти молодших курсів групи ТМ-171 Мельник Д., Карпанюк Н., групи ПР-171 Педоренко О., Токарєва В., ПР-172 Панасюк В., Крикун Н., РО-161 Маціон О., ПР-161 Сегеда В., Васильчук О., Горячкіна Т., Ковальчук О., ПР-162 Бойчук Б., Гринюк І., Демчук Г., Мушинський Ю. та студенти старшого курсу групи ВХП-151 Ткаченко Д. та Слободянюк М. за допомогою викладачів готували та провели цей захід, на якому продемонстрували високий рівень знань з дисципліни «Англійська мова».

Основні учасники ділової гри «Shopping»

 

Студенти отримали змогу застосувати на практиці, в так би мовити «живій» ситуаціі, свої уміння та навички, і продемонстрували  грунтовні знання з англійської мови.
Перша частина гри була присвячена презентаціі різних видів магазинів та асортименту товарів, які можна там придбати.
Студенти виступали у ролі консультантів, покупців в магазинах промислових та продовольчих товарів. Спілкування велось на англійській мові. Були продемонстровані відеоматеріали для загального обговорення учасниками ділової гри і глядачами.

Друга частина гри мала назву «Getting ready to the Party» («Готуючись до вечірки»), під час якої були продемонстровані заздалегідь підготовлені відео-ролики, у яких студенти-учасники не тільки спілкуються іноземною мовою, а, як справжні актори, грають ролі. Вони відображали самих себе, обговорюючи план проведення вечірки; були у ролі покупців у справжньому продовольчому магазині, де робили закупку продуктів до цієї події ; виконували ролі покупців та продавчині у магазині «Bershka», обираючи собі одяг, у якому планували з’явитися на вечірці.
Наприкінці гри, серед учасників та гостей, було проведено тестування «Shopping Addiction Quiz», яке дало змогу кожному визначити свій рівень залежності від шопінгу.

Опитування показало, що студенти не тільки отримали безліч позитивних емоцій від ділової гри, а й також і велику користь. Участь у подібних заняттях не тільки сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу, а й дозволяє студентам на практиці застосовувати свої знання з іноземної мови.

Завідувач кафедри
суспільно-гуманітарних та правознавчих
дисциплін коледжу
к.і.н. І.А.Ладаняк