21 квітня у Вінницькому кооперативному інституті  відбувся День відкритих дверей.

На захід прийшло багато відвідувачів, а це здебільшого майбутні абітурієнти та їхні батьки. Вони прийшли для того, щоб ближче ознайомитися з навчальним закладом та дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії - 2018.

Свої інформаційні стенди у фойє розгорнули кафедри інституту та коледжу. Це дозволило гостям одразу ж після реєстрації поспілкуватися з викладачами та студентами.

Учасники Дня відкритих дверей отримали рекламні друковані матеріали.

Після реєстрації гостей запросили на зустріч з проректором  з гуманітарної освіти та соціальних питань Оленою Вікторівною Солоїд та секретарем приймальної комісії Ніною Галактіонівною Кирилюк, які познайомили присутніх з історією та традиціями інституту,  особливостями навчання, вступної кампанії - 2018 та  перспективами, що відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати освіту саме у кооперативному.

У рамках Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти  мали можливість пройти цікавий квест, який передбачав більш детальне ознайомлення зі спеціальностями, кожна з яких  мала свою «зупинку», а саме:

  • спеціальність Фінанси і кредит - «Всі гроші світу»,
  • спеціальність Маркетинг – «Двигун торгівлі»,
  • спеціальність  Комерційна діяльність – «Митний термінал»,
  • спеціальність Облік і аудит – «Обліко морале»,
  • спеціальність Ресторанне обслуговування – «Звана вечеря»,
  • спеціальність Правознавство – «Закон і порядок»,
  • спеціальність Харчові технології – «Рататуй».

Кожна локація, завданням якої було якнайшвидше і найкраще пройти квест та отримати високі  бали, мала свою родзинку. Хтось мандрував до Європи, хтось створював шедеври на молекулярній кухні, а хтось розробляв цікаву рекламу.

Найкращі команди отримали призи, не залишились без подарунків  й інші учасники квесту.  А загалом – перемогла дружба!