19 квітня 2018 р. студенти та викладачі кафедри харчових технологій та ресторанного обслуговування (Фіногєєва С. М., Цигвінцев І. Г.) відвідали Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP у м. Києві, який об'єднав 4 виставки: «Хлібопекарська та кондитерська індустрія 2018», «Пан Експо», «ПродТехмаш», «Прод Експо».

Наші вінничани мали можливість оцінити нові сучасні технології по виготовленню хлібопекарських та кондитерських виробів; відвідати майстер-класи з приготування шоколаду та формуванню хлібобулочної продукції; ознайомитися з технікою су-від, новим сучасним устаткуванням для закладів ресторанного господарства та асортиментом пакувальних матеріалів.

Незабутні враження залишили виставки шоколадних тортів відомих Лауреатів з кондитерської справи Алли Білоусової, Марії Шрамко, Володимира Прищепи та спілкування з італійським піцейолою.

Студенти та викладачі могли не тільки побачити, але й продегустувати різні хлібні,  шоколадні та сирні смаколики провідних виробників України.

Відвідування заходу збагатило новими знаннями та залишило безліч позитивних емоцій. 

 

 

Кафедра харчових технологій та ресторанного обслуговування