12.04.2018 р. у ВКІ на гостини завітали митці слова вільного літературного майданчика «Поетичний чайник або акустика Рим» зі своїм керівником Анатолієм Мартинюком, членом Національної Спілки письменників України.

У гостинній святковій залі зібралися студенти, викладачі, завідувачі кафедр, проректори. Святкове дійство «Весна розсипала намисто» урочисто відкрив директор коледжу Костянтин Дмитрович Якимчук.

Поетичний квіт Вінниці вітали безперервними аплодисментами. А далі кожний гість особисто розповідав коротко про себе, про свою творчість та досягнення. Звучала інтимна лірика, патріотичні вірші, пейзажна лірика, життєві одкровення тощо. Адже метою зустрічі і було демонстрування поезії різної тематики, ознайомлення студентства зі світом Краси та Слова!

Руслана Мельничук, член Національної спілки письменників України, педагог – у центрі, читає поезію. Анна Кісо – тележурналістка, поетеса – справа. Людмила Любацька – практичний психолог ВКІ, поетеса, письменниця, дослідниця життєвого та творчого шляху М.М. Коцюбинського, куратор Міжнародного літературного мистецького проекту «Русалка Дністрова» при НСПУ (Національній спілці письменників України)

 

Не обійшлось і без музичних пауз. Студенти ВДПУ ім. М.Коцюбинського – ВІА «Mezzo Forte” під керівництвом Вероніки Ганай просто повернули присутніх у минуле своїми розспівами народних пісень. Складалось враження, що ти знаходишся у весняному лісі і чуєш переспіви птахів. Талановиті студенти Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського насправді розсипали у залі «весняне намисто». Кожний із присутніх поринув у прадавні часи. Гурт доповнив красу співу та українського світу національними строями. Яскраві вишиті взори - письмо віків, магія та захист від усього злого. Адже кожний колір, кожен взір, то символ та код нашої нації.

Антоніна Пастушенко, Ольга Тригуб, Анастасія Ткаченко, Вероніка Ганай – студентки факультету філології і журналістики ім. М. Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського

Вікторія Косарчук , Олександр Сінченко – студенти музичного факультету Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського

 

Вікторія Косарчук та Олександр Сінченко справжнісінька солов’їна пара.

Було незрозуміло успіхам гостин чи заходу, чи то сокровенна поетична сповідь утримувала аудиторію, чи щирі, усміхнені обличчя слухачів ще більше надавали впевненості та відкритості у своїх поетичних сокровенних…

Слухачі та творці об’єднались в одне ціле – Гармонію!

У котрий раз переконуєшся, що студентству потрібно відпочивати від буденності та навчання. Такі заходи – це «арт-терапія», своєрідний релакс, який спрямовує, дає поштовх у новий вир життя. Сподіваюсь, у душі та серці залишиться ніжна весняна згадка. І ще зацвіте у наших залах квіт Вінниці та Вінниччини.

Директор коледжу від імені ректора інституту Анатолія Григоровича Драбовського вручив «Подяки» митцям та запросив їх до подальших зустрічей із студентською молоддю та викладачами інституту.

 

До нових зустрічей.
Практичний психолог інституту,
поетеса Людмила Любацька.