20 березня 2018 року в кооперативному інституті відбулися командні змагання за програмою Спартакіаді педагогічних працівників вищої освіти Вінницької області з настільного тенісу.

Команду ВНТУ представляли викладачі кафедри фізвиховання: Колос О.А., Чхань А.А., Тихонов В.К. і Кулаков П.І. -професор кафедри МПА.

У Спартакіаді взяли участь 6 команд навчальних закладів Вінниччини.

Згідно з регламентом змагань командні зустрічі проводилися окремо серед чоловіків і жінок за коловою системою.

Кулаков П.І. і Тихонов В.К. впевнено обіграли команди з інших ВНЗ та зайняли 1 командне місце серед чоловіків, наші дівчата поступилися лише команді переможниці серед жінок-педагогічному університету. І за сумою результатів зайняли 1 загальнокомандне місце.

Друге місце у команди ВДПУ (3 місце-чоловіки, 1 місце-жінки), третє у Кооперативного інституту (2 місце -чоловіки, 3 місце -жінки), 4 місце-ВНМУ, 5 місце ДонНУ, 6 місце у аграрного університету.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

Попереду у наших викладачів змагання з футзалу та плавання за програмою Спартакіади педагогічних працівників вищої освіти Вінницької області.