З початку нового 2017 навчального року вже стало традицією двічі на місяць проводити  у гуртожитку Вінницького кооперативного інституту  Арт- терапію або релакс зі студентською аудиторією. Правдиво зауважу, наша молодь активна, креативна, сучасна та модна! З нею цікаво та пізнавально, а це головна передумова успіху запланованих заходів.

Отож,13 березня 2018 року у залі відпочинку гуртожитку панувала весняна святкова атмосфера. Юнаки вітали дівчат зі святом Весни, із святом Жінки. Хоча дійство відбулось не точно за календарем, але ж весняний настрій у серцях молоді продовжує вирувати по-особливому не лише 8 березня, але й у інші березневі дні. Бо ж березень мартує, бо любов вартує!

Староста гуртожитку Богдан Трач цього разу став креативним ведучим арт-вечірки, щиросердно привітав дівчат та працівниць гуртожитку. Далі розпочались розважальні конкурси. Переможці нагороджувались цікавими призами, що їх  придбали хлопці. Перед дійством демонструвався фільм з символічною назвою: «Жених на двох». Святкова кімната переповнювалась сміхом, веселощами  та радістю. Адже у залі зібралась справжня дружня студентська сім’я.

Вітання та слова вдячності молодим прозвучали від практичного психолога та вихователя гуртожитку. Організаторами цього заходу були Людмила Любацька та Богдан Трач.

Того дня був холодний дощовий вечір, але радість та щастя зігрівали душі студентів. Адже немає нічого приємнішого за дружнє й одверте гуртування. Сподіваюсь,  черговий сеанс Арт-терапії залишив приємний відгук у юних серцях.

Практичний психолог Людмила Любацька