7 лютого 2018 року в актовій залі Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту відбулася урочиста подія – випуск молодих спеціалістів денної форми навчання спеціальності « Виробництво харчової продукції – студентів групи ВХП – 141.

З привітальними словами до випускників звернулися ректор інституту– Драбовський  Анатолій Григорович, директор коледжу Якимчук Костянтин Дмитрович та проректор з науково – педагогічної роботи Олійник Людмила Григорівна. Також щирі побажання та життєві настанови випускники отримали від завідувача комерційно – технологічного відділення Мельник Ерни Георгіївни, куратора групи Дем’янової Наталії Борисівни, матері випускниці Гевелюк Ірини Миколаївни, голови студентської ради  Бакути Ясмін, старости випускної групи Гевелюк Вероніки. Кращі студенти - випускники були нагороджені грамотами за особистий вагомий внесок та активну участь у житті студентського колективу, відповідальність за доручену справу, ініціативу, наполегливість та досягнуті успіхи у навчанні.

Учасники художньої самодіяльності,солісти  ансамблю « Зоряна мрія», презентували своїм старшим колегам «музичні подарунки» та подарували їм незабутні позитивні враження.

Випускники групи ВХП- 141 отримали дипломи – це один із перших та найважливіших  документів їхнього вже дорослого життя. Він путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання відкривають перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту.

Шановні випускники ! Пам’ятайте, що Ваші успіхи, Ваша радість – це успіх і радість нашого навчального закладу!