Стали доброю традицією наші свята – козацькі розваги, міс та містер ВКІ, свято вареників... Що за життя без свят?!

14 лютого з нагоди найромантичнішого свята – Дня всіх закоханих – у стінах Вінницького кооперативного інституту  пройшов святковий концерт з конкурсами, призами, відчуттям близької зустрічі з дивом першого кохання.

ВКІ має надзвичайну кількість талантів. Вони з великим задоволенням долучаються до процесу створення яскравого свята. І де можна показати себе як творчу особистість і яскраву індивідуальність, як не на концерті? 

Так, неймовірними акторами, які змогли показати історію виникнення свята стали студенти: Забєліна Даріна, Манафли Ібрагім, Подоляка Степан, Ніколайчук Анастасія, Бакута Ясмін, Лучик Ілля, Лазарєва Вікторія. Ідея щодо відтворення легенди належала Сичу Владу, який став звукорежисером свята.

    

    

Цього року свято Валентина стало особливим і для учасників шоу «Кохання з першого погляду»: Романюк Юлії, Гринюк Ірини, Лазарєвої Вікторії, Хавруцької Анни, Грабар Юлії, Письменного Артура, Козяр Іллі, Стасюка Олександра, Подоляки Степана, Загороднюка Андрія.

 

Учасники відповідали на каверзні питання ведучих Меллєр Вікторії та Гринчук Тетяни Петрівни, потім робили свій вибір.

Головний подарунок – романтична вечеря в ресторані «Мафія» (сертифікат на суму 400 грн.) - отримала пара Подоляка Степан і Грабар Юлія. Всі інші учасники отримали солодкі подарунки від «Любимов».

Музичними вітаннями з нагоди свята порадували всіх глядачів Забєліна Даріна, Романюк Юлія та Кватернюк Вікторія.

Глядачі теж не залишилися осторонь. Друга частина свята – конкурси з глядачами. Це було весело! Кожний учасник отримав солодкий подарунок.

  

А останній конкурс «Танцювальний батл» показав, які талановиті та неперевершені наші дівчата: Грабар Юлія, Ямпольська Зоряна, Мельник Дарія, Гудзішевська Діана, Чорней Тетяна та які круті й веселі наші хлопці: Подоляка Степан, Сич Влад, Манафли Ібрагім, Іваній Женя, Томчук Ярослав.

 

Щиро вдячна всім, всім, всім, хто долучився до свята!!!

 

Викладач кафедри фінансів, обліку та аналізу
Гринчук Т.П.