10 лютого   2018 року майбутні абітурієнти - учні 9-х та 11-х класів міста  Вінниці та Вінницької області завітали на День відкритих дверей до  Вінницького кооперативного інституту для того, щоб ознайомитись зі спеціальностями та дізнатись про особливості майбутньої вступної кампанії.

Знайомство розпочалося буквально з «порогу»: свої інформаційні стенди у фойє розгорнули всі кафедри інституту та коледжу. Це дозволило гостям одразу після реєстрації поспілкуватися з викладачами та завідувачами кафедр, отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, проходження практики та можливостей працевлаштування за обраними спеціальностями. Всі бажаючі мали змогу оформити сертифікати на знижку.

Офіційну частину заходу розпочав ректор інституту Анатолій Григорович Драбовський, який розповів про історію та традиції навчального закладу, про особливості навчання, а також  про перспективи, які відкриваються перед студентами Кооперативного.

З особливостями вступної кампанії 2018 року потенційних абітурієнтів ознайомила Кирилюк Ніна Галактіонівна.

Після зустрічі з адміністрацією всі бажаючі мали можливість взяти участь у цікавих та пізнавальних майстер-класах, отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі питання.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері. Дякуємо всім, хто завітав до нас у гості, та чекаємо нових зустрічей!