Вітаємо студентів та випускників Коледжу економіки і права ВКІ з професійним святом! Бажаємо кар’єрного зростання, творчих успіхів у роботі та стабільного високого заробітку!

Історія професії офіціант

Є факти, що підтверджують – професія офіціанта існує більше 6 тис. років. Витоки професії виходять з Давнього Єгипту. Вчені, які займалися вивченням пірамід, відшукали фрески, на них було чітко видно людей, які в спеціальному одязі подавали до столів різноманітні частування, вони і вважаються першими офіціантами.

 

Професія офіціант також має свої різновиди:

  • офіціант-бармен – офіціант, який виконує також функції бармена, а це складне багатогранне мистецтво;
  • раннер – це помічник офіціанта, він не приймає замовлення, а тільки прибирає прилади і посуд зі столів;
  • фрілансер – це працівник, який не перебуває у штаті закладу, його викликають для додаткової допомоги на великі банкети або на різні заходи;
  • офіціант-касир – це спеціаліст, який крім обслуговування в залі відвідувачів, працює також і касою та здійснює розрахунок гостей;
  • старший офіціант – це головний серед офіціантів, він здійснює контроль роботи зміни, готує нових співробітників і грамотно обслуговує гостей.

Кар'єра офіціанта може розвиватися досить успішно, якщо він проявить себе з кращого боку. І тоді від простого офіціанта він може дорости до адміністратора, так і до керуючого закладом.

Випускники спеціальностей: «Ресторанне обслуговування» та «Виробництво харчової продукції» у різних куточках України і світу обіймають посади: адміністратора залу, метрдотеля, технолога, шеф-кухаря, офіціанта, бармена тощо.

 

Викладачі кафедри харчових технологій та ресторанного обслуговування