6  та 11 грудня 2017 року відповідно до плану спільних дій Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці та департаменту освіти Вінницької міської ради відбулись Дні відкритих дверей центру зайнятості для учнів комунальних закладів «ЗШ І-ІІІ ступенів №12 ВМР» та «ЗШ І-ІІІ ступенів №13 ВМР»  за участю представників Вінницького кооперативного інституту.

Мета заходу - ознайомлення учнів з послугами служби зайнятості,  а також надання інформації про навчальний заклад та про спеціальності, за якими можливе навчання. 

Розпочала презентацію проректор з гуманітарної освіти та соціальних питань Олена Солоїд, яка коротко розповіла про навчальний заклад і організацію студентського життя поза навчанням та представила своїх колег. Продовжила захід методист відділу науково-пошукової роботи управління якістю освіти Наталія Кравчук, яка познайомила присутніх зі спеціальностями, за якими навчають у коледжі, а саме: «Право», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Харчові технології», «Підприємство, торгівля та біржова діяльність», «Готельно-ресторанна справа», водночас обговоривши з учнями якості, якими мають володіти майбутні працівники тієї чи іншої спеціальності.

На завершення заходу учням було запропоновано ближче познайомитись зі спеціальностями «Право» та «Харчові технології» та відчути себе в ролі юристів та хіміків. Викладачі кафедри права Вінницького кооперативного інституту Наталя Ставнича та Алла Мельник у формі гри та за допомогою мультиплікаційних фрагментів, запропонували учням визначити, які саме права героїв порушуються в тій чи іншій ситуації, таким чином познайомивши присутніх з деякими статтями Кримінального та Адміністративного кодексу України. 

Викладач хімії Ігор Цигвінцев влаштував захоплюючу презентацію з використанням хімічних реактивів, де кожен бажаючий мав можливість долучитися та прийняти участь у цікавому досліді. Найактивнішим учасникам заходу надавались заохочувальні та смачні подарунки. Всі учасники отримали масу позитивних вражень та корисної інформації.