21 листопада для студентів Вінницького кооперативного інституту  було проведено виховний захід на тему: «Чи самостійно Ви приймаєте рішення?».

Студентам продемонстрували науково-популярний фільм «Я та інші» - це робота цікавого кінорежисера Фелікса Соболєва про природу конформізму.                                                     

У фільмі "Я та інші" є вражаючий епізод: дітям дають манну кашу, всім солодку, а одному солону. Потім малюків запитують, чи солодка у них каша, і після того, як всі відповіли, та дитина, яка давилася солоною кашею, теж каже, що каша солодка. І схожих епізодів у цьому фільмі декілька.
Цей фільм пролежав на полицях більше 20 років, тому що розкривав секрети впливу на масову свідомість.

Наскільки ми самостійні у своїх судженнях? Як впливають на нас інші люди? Фільм запрошує вас поглянути на себе зі сторони. Бути як усі - природне прагнення дитини. Вона часто піддається навіюванню і видає чужу думку за свою. Але для дорослого - це втрата особистості, пристосуванство, конформізм, це формує психологію раба.

Побачивши себе в інших, Ви можливо задумаєтеся, що знаєте про себе, про свою психологію, наскільки самостійні у своїх судженнях і як впливають на нас інші люди.

 

Після перегляду фільму відбулося жваве обговорення, адже тема для студентів виявилася дуже актуальною та цікавою. Також студенти пройшли тест на визначення поведінки в конфліктній ситуації.

Зворотній зв’язок перевершив усі очікування. І це чудово. Організатори вдячні всім за участь у заході.

З повагою оргкомітет.