Останнім часом насильство між членами сім’ї у повсякденному житті значно зросло. Це явище настільки стало звичне, що у багатьох сім’ях насильство не сприймається як насильство – воно, на жаль, вважається нормою сімейного життя. Ця проблема вимагає негайного вирішення, оскільки насильство в сім’ї стало підґрунтям для інших видів злочинів.

Подолання насильства в сім’ї є актуальним завданням для всього українського суспільства. Адже кожен повинен знати, що всі люди вільні і рівні у своїй гідності та правах, кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, має невід’ємне право на повагу до її гідності, кожна людина має право на свободу та особисту недоторканість.

Ці питання обговорювалися на засіданні Гендерного клубу «Я+ТИ=МИ» «Світ очима без насильства», що відбулося 23 листопада 2017 року у секторі правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва спільно з Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області. В засіданні клубу взяли участь студенти групи ПР-172 коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту.

Юні правознавці ознайомилися з роллю міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  у попередженні і подоланні насильства в сім’ї, особливостями соціальної роботи з жертвами насильства та правовими  і  організаційними основами попередження насильства в сім’ї. Студенти мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять від головного спеціаліста Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Багрій Т. П., юриста Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Козака Є. Є., спеціаліста Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Маліновської Н. 

Матеріал підготувала
куратор групи ПР-172 Яковець О. В.