9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця, наша держава відзначає День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх українців – на шляху відродження духовності, формування громадянського світогляду. Кожен народ відбувся тоді, коли усвідомив себе у рідному слові. Наріжним каменем споконвічної боротьби українського народу за право мати свою державу з усіма атрибутами завжди була мова – один із ключових маркерів суверенності. Традиційно в цей день усі охочі : викладачі й студенти коледжу груп ПТб-161, ПО-171,Ф-171 писали диктант національної єдності. Усі присутні  брали участь у мовній вікотрині та переглянули відео-презентацію про Преподобного Нестора-літописця та історію розвитку української мови.

Девіз цьогорічного диктанту –“Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”.  Адже мета акції – не перевірка на грамотність, а єднання.

 

Також у бібліотеці інституту студенти та викладачі мали можливість познайомитись із виставкою книг «Історія розвитку української мови» до Дня української писемності та мови.

 

Викладачі кафедри
суспільно-гуманітарних
та правознавчих дисциплін:
Гайдаєнко Л. С., Павлюк В. А.,
Немировська І. В.,  Ладаняк І. А.