Маркетологи, менеджери та підприємці факультету управління та права разом з викладачами  відвідали з екскурсією підприємство «ПромАвтоматика».  Основним напрямком діяльності якого є автоматизація виробництва, виробництво електрощитового обладнання, продаж електротехнічної групи товарів, монтаж систем автоматики та електропостачання .

Підприємство «ПромАвтоматика» - це сучасне і динамічно процвітаюче підприємство, де успіх компанії залежить від активних людей. Студенти мали чудову нагоду  поспілкуватися і перейняти досвід працівників компанії, побувати на виробництві, у відділах торгівлі та навчальному центрі, а також ознайомитися із сучасними управлінськими методами по підбору персоналу.

На сьогоднішній день підприємство « ПромАвтоматика » має великий досвід роботи.  Клієнтами, друзями та партнерами  підприємства є провідні компанії та установи Вінниччини та України, а це заводи, електростанції, приватні підприємства, лікарні, навчальні заклади. Підприємство «ПромАвтоматика» здійснює продаж продукції електротехнічного напрямку та є офіційним представником таких торгових марок як  «АсКо», «Термофіт», «Одескабель», «Запорізький Завод Кольорових Сплавів», «Овен», «Елетон», «Склоприлад».  « ПромАвтоматика » є лідером нашого регіону у галузі автоматизації. І для студентів було відкриттям  те що 90% освітлення нічного міста Вінниці це робота підприємства  «ПромАвтоматика».   

Студенти та викладачі інституту були приємно вражені сучасною обстановкою та корпоративним духом, який панував на підприємстві. Це проявляється в посмішках, відкритості та неприхованим задоволенням від власної праці.