25-27 жовтня у м. Вінниці в приміщенні Вінницького кооперативного інституту відбулося засідання Ради ректорів та директорів вищих навчальних закладів споживчої кооперації України.

Почесним гостем на засіданні був заступник голови – директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Участь у роботі засідання Ради взяли Голова Правління Укркоопспілки, доктор філософії, Гороховський Ілля Леонідович; перший заступник Голови Правління Левицький Володимир Павлович; голова правління Вінницької облспоживспілки, к.і.н., Подолян Василь Васильович; Директор Департаменту кадрової політики, освіти і науки Укркоопспілки, директор НМЦ «Укоопосвіта», к.е.н., Войнаш Лідія Герасимівна; директор Навчально-наукового інституту інноваційних технологій управління, д.е.н., професор, чл.-кор НАНУ Лисенко Юрій Григорович, голови обласних споживчих спілок України.

У роботі засідання Ради взяли участь ректори Полтавського університету економіки і торгівлі, Львівського торговельно-економічного університету, Вінницького кооперативного інституту та Хмельницького торговельно-економічного інституту та директори кооперативних коледжів і технікумів з усіх регіонів України.

Під час засідання обговорювалися наступні питання:

  • Результати комплектування контингенту студентів;
  • Ефективність методів та форм проведення професійної орієнтації молоді та мотивації вступу її до кооперативних вищих навчальних закладів;
  • Інноваційні форми організації освітнього процесу;
  • Методологічні підходи визначення стратегії розвитку кооперативних вищих навчальних закладів;
  • Інноваційні технології в управлінні навчальним закладом.

Питання, що обговорювалися, є актуальними, а взяття курсу на інноваційний розвиток - це необхідна умова вдосконалення організації освітнього процесу та підвищення ефективності системи управління навчальними закладами споживчої кооперації.