12 жовтня в гуртожитку Вінницького кооперативного інституту пройшов конкурс на кращу кімнату. Старанно готувалися до нього всі мешканці гуртожитку, що в цілому посприяло налагодженню та поліпшенню учнівсько-студентського побуту. Мав конкурс і свою мету – сприяти вихованню у студентів акуратності, добропорядності, етики та естетики, вміння господарювати.

За рішенням вимогливого журі визначилися переможці. Перші місця посіли 105, 65, 71, 101, 52 і 78 кімната. Друге - за 44, 70, 53, 92, 100, 19, 111 кімнатами. Переможці були нагороджені призами від адміністрації закладу.

Слід зазначити, що всі учасники конкурсу з азартом та сумлінністю, педантичністю підійшли до поставленого завдання.

Крім усього для духовного відпочинку молоді після занять в гуртожитку створено бібліотеку на громадських засадах “Під чесне слово”. Адже книга - духовний скарб.  Книга рідною мовою –скарб подвійний.

Бібліотека знаходиться у кімнаті відпочинку в гуртожитку, доступ до книг – вільний, читачі беруть книги без якихось записів, обмінюються ними. Це також сприяє вихованню в молодих людей сприяє чесності та відповідальності перед колективом.

Конкурс засвідчив і підняв креативність та творчу фантазію усіх без винятку його учасників. Кімнати гуртожитку внаслідок цього стали затишніші, комфортніші, їх інтер’єр поліпшився. Журі старанно відзначало та винесло на загальне обговорення кожну креативну доладну дрібничку в прикрасі кімнат – і це стало надбанням усіх.

Спосіб відпочинку чи дозвілля – складова культури людини. Це якісний показник використання вільного часу, що відображає спрямованість його інтересів і потреб та мотиви поведінки молоді.

                                         

Л.Любацька,
практичний психолог

На знімках: учасниці конкурсу – його переможці; кімнати прикрашались по-різному, в залежності від вподобань.