В рамках проведення тижня  права на економіко-правовому відділенні Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту, студенти прийняли участь у правовій квест-грі, організованій головним територіальним управлінням юстиції для студентів-правників. Даний захід проведено з метою розширення правової обізнаності студентів щодо функцій, повноважень головного територіального управління юстиції, пріоритетних напрямків діяльності та проектів, які реалізуються Міністерством юстиції України. 

У грі прийняли участь 2 команди по 10 чоловік: команда коледжу економіки та права Вінницького кооперативного інституту та Вінницького інституту економіки Тернопільського національного економічного університету.
Командам були надані завдання та плани щодо їх реалізації. Одна команда мала виконати завдання, яке полягало в реєстрації шлюбу та отриманні відповідного свідоцтва. Друга команда отримала завдання з реєстрації громадського об’єднання молодіжного спрямування. 
Для виконання поставлених завдань команди пройшли нелегкий, але пізнавальний шлях збирання та оформлення відповідних документів. 
За результатами правового квесту перемогу здобула команда коледжу економіки та права Вінницького кооперативного інституту. 
Керівництво головного територіального управління юстиції відзначило подяками та цікавими призами студентів обох команд.

Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Тушевською Л.Г. для студентів Вінницького кооперативного коледжу економіки і права проведено відкриту лекцію-презентацію на тему: «Юстиція для кожного!».

Дана лекція супроводжувалась презентацією, під час якої студентів ознайомлено з напрямками роботи Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, пріоритетами та проектами Міністерства юстиції, а саме: «Он-лайн будинок юстиції», «Шлюб за добу», «Свідоцтво про народження в пологовому будинку», «Я МАЮ ПРАВО!».

Також студентам роздані тематичні інформаційні матеріали.