З багатьох свят у календарі є день, коли Україна урочисто відзначає професійне свято працівників освіти. В цей день усі навчальні заклади країни майорять осінніми квітами та сяють посмішками освітян.

2 жовтня 2017 року в актовій залі вінницького кооперативного інституту зібрався весь колектив навчального закладу. Студенти ансамблю «Зоряна мрія» на чолі з керівником Юлією Поліщук підготували музичні вітання, гарним подарунком став виступ випускника Вінницького кооперативного інституту, Бондарука Артема, та сольні виступи талановитих першокурсниць Савінової Валерії та Забєліної Дарини.

Голова правління Вінницької облспоживспілки Подолян Василь Васильович і його заступник Кирилюк Віталій Анатолійович привітали колектив навчального закладу та подарували інституту LСD-телевізор для використання у навчальному процесі.

 

Напередодні свята було проведено голосування серед студентів на номінацію «Улюблений викладач 2017 року».

Голова студентської ради Бакута Ясмін та заступник голови студради Манчук Анна привітали усіх освітян з їх професійним святом та оголосили імена найкращих викладачів року. Звання «Улюблений викладач 2017 року» отримали:

  • Ладаняк Інна Анатолівна,
  • Гринчук Тетяна Петрівна,
  • Ставнича Наталія Олександрівна,
  • Гончарук Борис Станіславивич,
  • Цигвінцев Ігор Генадійович.

 

Ми ще раз вітаємо всіх викладачів та працівників ВКІ з чудовим осіннім святом! Глибоко шануємо Вашу працю і самовідданість, адже саме ви формуєте щасливе майбутнє України, її економічне процвітання та духовне відродження.

Статтю підготували:
Бакута Ясмін та Мєллєр Вікторія