Кожен з дитинства мріє здобути професію, яка б не тільки подобалася, але і дозволяла реалізувати можливості та забезпечити всі потреби. Коли приходить час робити вибір, перед людиною постає багато різних запитань про плюси та мінуси обраної сфери діяльності, специфіку різних спеціальностей та можливості кар’єрного зростання.

Саме тому виконавчий комітет Ладижинської міської ради та міський центр зайнятості запросив вищі навчальні заклади взяти участь в профорієнтаційному форумі «Сходинка в омріяну професію», який відбувся 21 вересня 2017 року. Цей захід проводиться щорічно з метою допомогти школярам здійснити усвідомлений вибір майбутньої професії.

Вінницький кооперативний інститут  також прийняв участь у форумі, де майбутні абітурієнти мали можливість отримати вичерпну інформацію про навчальний заклад, напрями підготовки, спеціальності, умови вступу та переваги навчання у Вінницькому кооперативному інституті.

Такі заходи є вкрай важливими та актуальними, оскільки вони дають можливість абітурієнтам та їх батькам більше дізнатися про навчальні заклади, допомагають зробити важливий вибір кожного – вибір майбутньої професії. 

Кравчук Н.М.
Варшавська І.Я.