День знань – це особливе свято, саме в перший день осені починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а студентам – до своєї другої домівки – у навчальний заклад.


День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у студентів одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених викладачів, одногрупників, зануритися у цікавий світ інформації та нових знань!

 

1 вересня Вінницький кооперативний інститут та коледж економіки і права привітно відчинив двері для своїх студентів та їхніх батьків. На святкових урочистостях були присутні шановні гості з Вінницької облспоживспілки: голова правління Подолян Василь Васильович та його заступник Кирилюк Віталій Анатолійович. Цього дня найщиріші вітання лунали для першокурсників, їхніх батьків, викладацького складу та всіх студентів навчального закладу від ректора Драбовського Анатолія Григоровича.

Колектив художньої самодіяльності та Студентська рада ВКІ створили чудову атмосферу свята та подарували незабутні враження всім присутнім новими піснями, щирими вітаннями, і звичайно ж, традиційним врученням символічного ключа до знань та залікової книжки.

 

Вітаємо всіх із початком навчального року і бажаємо нових досягнень і перемог!