1 серпня професорсько-викладацький склад та співробітники Вінницького кооперативного інституту привітали ректора, доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника освіти Анатолія Григоровича Драбовського з  Днем народження. 

Історія та досягнення Вінницького кооперативного інституту нерозривно пов’язані з ім’ям Анатолія Григоровича.  Саме під його керівництвом навчальний заклад пройшов шлях від Кооперативного технікуму до Кооперативного інституту, відкриті нові спеціальності,  започаткована програма Подвійних дипломів з Польщею. Завдяки наполегливій роботі та високому професіоналізму він здобув шану та повагу серед колег освітян та науковців. Притаманні Анатолію Григоровичу людяність та відданість справі є гідним прикладом для всього колективу.

У своєму вітальному слові колеги побажали Анатолію Григоровичу міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, Божої благодаті, нових звершень та досягнень на ниві вищої освіти і науки та в особистому житті.

В цей святковий день найщиріші вітання та сердечні побажання ректор отримав від прем’єр-міністра України  Володимира Гройсмана, міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької облспоживспілки Василя Подоляна. 

 

 

Шановний Анатолію Григоровичу! Ще раз прийміть щирі вітання з Днем народження від усього колективу Вінницького кооперативного інституту та Коледжу економіки і права!

Ви є чудовим керівником, нашим наставником, людиною з великої букви з доброю та щирою душею. Бажаємо Вам, щоб у  всіх Ваших  починаннях було розуміння і підтримка колег, а професійна  діяльність поповнювалася  творчими перемогами та науковими досягненнями.  

Нехай життєва дорога буде довгою та щасливою, а в серці ніколи не згасає добро та любов!