"ОБИРАЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ! ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ!"


16 травня 2017 року, у Вінницькому кооперативному інституті відбувся День кар’єри. Ініціював проведення заходу Лівобережний міжрайонний центр зайнятості м. Вінниці.

«День кар’єри як форма спілкування між студентами і роботодавцями має важливе значення у процесі підготовки і становлення молодого фахівця. Адже дає можливість ознайомитися із ситуацією на ринку праці, дізнатися безпосередньо від роботодавців про вакансії та вимоги до них, умови роботи, отримати навички самопрезентації та поліпшити комунікаційні якості, зрештою встановити контакти з декількома працедавцями у невимушеній відкритій атмосфері», — зазначила Олена Лутохіна, директор Лівобережного міжрайонного центру зайнятості.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор Вінницького кооперативного інституту Анатолій Драбовський та висловив свої сподівання на успішне працевлаштування своїх підопічних.

У заході взяли участь такі підприємства: ТОВ "Дата Колл", ТОВ НВП «Аргон», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика», ДП «Рітейл центр» (м-н Фуршет), УкрСиббанк, «Fujikura Automotive Ukraine Lviv», ТОВ «Ковбаскофф».

Роботодавці мали змогу провести презентації своїх підприємств та розповісти про актуальні вакансії та вакансії на перспективу. Основний акцент роботодавців - це креативність молодих людей. Саме на бажаючих працювати та професійно зростати вони очікують у своїх командах.

Спілкування роботодавців та представників центру зайнятості зі студентами старшокурсниками та випускниками відбулось у холі навчального закладу. Це була жива та конструктивна розмова. Студентам пропонувались вакансії касирів, адміністраторів залу у банку, продавців продовольчих товарів, кухарів, кондитерів та інші.

Упродовж Дня кар’єри фахівці Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці надавали студентам інформаційно-роз’яснювальні послуги з проходження профдіагностичного тестування, рекомендації щодо написання резюме, підготовки до співбесіди з роботодавцем, ефективного пошуку роботи, тощо.

Отож, сьогодні День кар’єри - це прояв тісної співпраці роботодавців, навчального закладу та центру зайнятості, яка сприяє прояву глибокої турботи про професійно-кар’єрне зростання молоді, її щасливе майбутнє.

Джерело інформації: Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Вінницького обласного центру зайнятості