День відкритих дверей у Вінницькому кооперативному інституті — це завжди свято. Адже воно дає можливість потенційним абітурієнтам познайомитися зі студентським життям та в майбутньому стати частиною великої дружньої кооперативної родини!

13 травня наші гості мали змогудізнатися про спеціальності коледжу та інституту, особисто поспілкуватися з адміністрацією навчального закладу, викладачами та студентами, отримати індивідуальні консультації з правил прийому , а також отримати детальну інформацію про програму «Подвійних дипломів», дізнатися про перспективи працевлаштування.

З вітальним словом до школярів та їх батьків звернувся ректор інституту Драбовський Анатолій Григорович. Про особливості вступної кампанії розказала відповідальний секретар приймальної комісії Кирилюк Ніна Галактіонівна. Після зустрічі з адміністрацією інституту усі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі та отримати маленькі подарунки.

Майбутні студенти, а невдовзі випускники шкіл та училищ детально ознайомились з умовами навчання в інституті та коледжі, ті, хто ще не визначився з спеціальністю, отримали фахові консультації щодо професій та умов вступу.

КОЖЕН АБІТУРІЄНТ – НАШ ПОТЕНЦІЙНИЙ СТУДЕНТ!