27.04.17 у коледжі економіки і права Вінницького кооперативного інституту відбувся відкритий захід у формі рольової гри на тему: «Якісне ресторанне обслуговування». Відмінним стало те, що зазначену гру було проведено на англійський мові. Розуміючи важливість вивчення іноземної мови для майбутніх спеціалістів, викладачі з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» ц.к. суспільно-гуманітарних дисциплін вирішили, що проведення подібного заходу буде мати велике значення не лише для підняття власного професійного рівня, але й, безумовно, для студентів, враховуючі сьогодення України в умовах Євроінтеграції.

На щастя, їхні сподівання та старання не були марними. Захід пройшов на досить високому рівні. Дуже важливо, що самі студенти-учасники із задоволення взяли участь у заході, захоплено готувались до нього, виявили чудові творчі та артистичні здібності, а також не погані знання з англійської мови, чим порадували глядачів-студентів, викладачів та адміністрацію нашого закладу.

Викладачі, які готували рольову гру, а саме: Помазанова О.І., Житомірова І.Л., Ткачук Н.П., Марeцька Ю.В. та Потєєва А.М. дуже вдячні своїм студентам за участь у заході. Хочемо назвати студентів, які натхненно провели рольову гру і без яких не відбулось би це цікаве дійство: Ошовська Анастасія, Черкес Дарина, Письменний Артур, Шаповал Тетяна, Гевелюк Вероніка, Лациба Андрій, Тиндюк Вікторія, Третяк Роман, Формагей Анна, Ткачук Ірина, Прігалінська Настя, Ткаченко Діана, Слободянюк Марина, Буянівська Таїса, Рудик Михайло, Булай Ельвіра, Григоренко Альона, Велкова Діана.

Дякуємо голові циклової комісії «Виробництво харчової продукції» Артемович Т.М. за надану допомогу в організаційних питаннях. Окремо хочемо подякувати нашим керівникам - Драбовському А.Г. та Якімчуку К.Д., які надихнули викладачів іноземної мови на проведення заходу.

Сподіваємось, що присутнім, особливо студентам, гра сподобалась та стала поштовхом до вивчення іноземної мови. Адже це була основна мета проведення цього заходу.

 

Dear Students!
We hope that you are impressed by our game and inspired to learn English!

Sincerely yours,
English teachers.