Напередодні травневих свят 27 квітня 2017 року доцентом кафедри менеджменту Пітик Оксаною В’ячеславівною було проведено відкрите заняття з дисципліни «Логістика» на тему «Транспортна логістика».

Для студентів груп Мс-151 та Мнс-151 було розкрито сутність та завдання транспортної логістики, методи ефективного прийняття логістичних рішень при транспортуванні, структура транспортних витрат і тарифів в сучасних умовах господарювання.

Будь-яка сфера життя пов’язана з транспортною системою. Навіть для поїздки в іншу країну слід прийняти рішення – який вид транспорту обрати. Якщо говорити про економічну сферу, то майбутні фахівці - менеджери та маркетологи, підприємці будуть особливу увагу приділяти своєчасні доставці товару, адже від цього буде залежати прибуток компанії, довіра споживачів і покупців, репутація фірми в цілому.

Основна мета логістики – доставити продукцію в необхідний час, в необхідній якості, в потрібне місце для конкретного споживача. Люди, які не вникали в сутність логістики часто думають, що логістика – це транспортування та складування продукції, але Транспортна і Складська логістика – це лише частинка великої науки. Логістика займається і плануванням виробництва, і його організацією всередині підприємства, закупівлею сировини, організацією збуту, експорту-імпорту, обслуговуванням клієнтів. Транспортна система охоплює всі ланки логістичного ланцюга від самого початку виготовлення товару і до моменту його реалізації. Тому досить важливо правильно прийняти логістичне рішення щодо транспортування.