Кафедра суспільно – гуманітарних та правознавчих дисциплін

Контактна інформація :
Адреса: вул. Академіка Янгеля, 59, Кабінет: 420
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра суспільно – гуманітарних та правознавчих дисциплін  структурний навчально-методичний підрозділ, що проводить навчально-методичну, освітню, організаційну та виховну роботу.

Кафедра  готує молодших спеціалістів з права за спеціальністю 081 «Право».

Діяльність кафедри направлена на формування духовного світогляду студентської молоді, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських ціннісних орієнтирів, залучення до культурних  надбань  українського народу і людства в цілому.

 

«Ми маємо справу з найскладнішим, найдорожчим, що є в житті – з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мудрості залежить її життя, здоров'я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті»

(В. Сухомлинський)

До складу кафедри суспільно – гуманітарних та правознавчих дисциплін входять кандидати наук, здобувачі наукового ступеня, досвідчені педагоги, так і молоді спеціалісти^

  • Завідувач кафедри:  Ладаняк І. А. - кандидат історичних наук.
  • 2 викладачі - методисти: Гайдаєнко Л. С., Нагорняк С. В.
  • 1 викладач першої кваліфікаційної категорії Горєлова Н. М.
  • 2 викладачі другої кваліфікаційної категорії: Мельник А. Б., Яковець О. В.
  • 3 викладачі вищої кваліфікаційної категорії: Житомірова І.Л., Ткачук Н.П., Помазанова О.І.

Основним завданням кафедри  у сфері освіти є: сформувати громадянськість, пов’язану зі здатністю брати на себе відповідальність, приймати участь у прийнятті суспільних рішень, в урегулюванні конфліктів ненасильницьким шляхом, у функціонуванні і розвитку демократичних інститутів суспільства; взаємоповагу до мови, історії, релігії і культури інших націй; вміння застосовувати інформаційні технології, критично ставитися до засобів масової інформації;  бажання і готовність постійно навчатись. 

Кафедра суспільно-гуманітарних та правознавчих дисциплін працює над реалізацією науково-методичної проблеми: «Шляхи усунення дублювання дисциплін по предметах кафедри».

Наукова робота здійснюється за наступними напрямами:

  • виконання дисертаційних досліджень;  підготовка публікацій до наукових збірників та вісників навчальних установ;
  • участь викладачів у Міжвузівських, Міжнародних, Всеукраїнських науково-методичних та науково-практичних конференціях  та круглих столах;
  • участь у написанні та розробці навчально-методичної літератури на замовлення НМЦ «Укоопосвіта»;
  • керівництво науковою роботою студентів.  

При підготовці до занять студенти можуть скористатися дистанційними курсами викладачів ВКІ ( http://vki.vin.ua/moodle). 

За викладачами  кафедри закріплені предметні студентські гуртки, такі як: «Англійський клуб» (напрямок – англійська мова) -(керівники: Помазанова О. І. та Житомірова І. Л. ,), «Зелене гроно» (керівник Гайдаєнко Л. С. ), «Історія та сучасність» (керівник Ладаняк І. А.), «Феміда» (керівник - Горєлова Н.М.)

Першочерговим завданням над яким працює кафедра суспільно-гуманітарних та правознавчих дисциплін - є формування висококваліфікованого молодшого спеціаліста з відповідним рівнем знань, загальнолюдської культури, толерантності, творчої та всебічно розвиненої, громадсько свідомої людини.