Циклова комісія бухгалтерського обліку та комп’ютерних дисциплін

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Циклова комісія бухгалтерського обліку та комп’ютерних дисциплін здійснює навчально-методичну, освітянську діяльність у підготовці фахівців з бухгалтерського обліку.

Основним завданням ЦК  у сфері освіти є: задоволення потреб студентів в отриманні нових знань з теорії та практики бухгалтерського обліку, їх реалізація в галузях національної економіки; проведення системи навчальних курсів з дисциплін бухгалтерського обліку для молодших спеціалістів у зв’язку з постійним вдосконаленням освітніх стандартів у межах професійної освіти; розробка і введення навчальних програм з комп’ютерних дисциплін та дисциплін бухгалтерського обліку в рамках навчального плану; розробка і введення в навчальний процес нових інформаційних технологій (бази даних, комп’ютерні технології, засоби дистанційного навчання). 

Теми досліджень над якими працює циклова комісія: «Порядок ведення бухгалтерського обліку на малих підприємствах» і «Впровадження інноваційних інформаційно-комунікаційних методів навчання та виховання».

 

При підготовці до занять студенти можуть скористатися дистанційними курсами викладачів ВКІ ( http://www.vki.vin.ua/moodle). 

На цикловій комісії функціонує гурток «Новітніх інформаційних технологій», керівником якого є Ковалевська В.В. 

Наукова робота здійснюється за наступними напрямами:

- виконання дисертаційних досліджень; 

- підготовка публікацій до наукових збірників та вісників навчальних установ;

- участь викладачів у круглих столах, конференціях Інституту;

- участь у написанні та розробці навчально-методичної літератури на замовлення НМЦ «Укоопосвіта»;

- керівництво науковою роботою студентів.  

 Переглянути публікації...

Відкриті заняття провели:

у 2014-2015 н.р.:

- Бриль Ю.В. з дисципліни "Інформаційні системи та технології в обліку" на тему: "Складання документів з руху МШП" (листопад, 2014 р.); 

- Лукіянчук С.М. (http://vki.vin.ua/news/314-vidkryte-zaniattia-z-dystsypliny-informatyka) з дисципліни «Інформатика» на тему: «Табличний процесор» (грудень, 2014 р.);

Островська І.Ю. з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» на тему: «Автоматизація обліку запасів підприємства» (лютий, 2015 р.);

Ролінська А.О. з дисципліни «Бухоблік і звітність у комерційних банках» на тему: «Облік кредитних операцій» (лютий, 2015 р.).

у 2015-2016 н.р.:

Ковалевська В.В. (http://vki.vin.ua/studentu/fotohalereia/645-vidkryte-zaniattia-26-11-2015-r)  з дисципліни «Комп'ютерна техніка» на тему: «Побудова і форматування діаграм» (листопад, 2015 р.).

- Горобець Л.В. з дисципліни «Навчальна практика з інформатики та обчислювальної техніки» на тему: «Створення та відправлення електронного листа» (лютий, 2016 р.). 

Викладачі циклової комісії постійно підвищують кваліфікацію, обмінюються досвідом із викладачами інших вищих навчальних закладів. Пройшли перепідготовку педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, зокрема Грищук О.А. (2014 р.), Гирко Т.Є. (2014 р.), Ковалевська В.В. (2015 р.).

Рівень викладання комп’ютерних дисциплін дає змогу студентам брати участь у обласних олімпіадах та достойно конкурувати зі студентами вищих навчальних закладів України. Так, Гавенко Тетяна (гр. Б(с)-131) виборола третє місце в обласному конкурсі «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» в квітні 2014 року (викладач Островська І.Ю.); Самаруха Вікторія (гр. ФК-121) посіла IV місце в обласній олімпіаді з інформатики в квітні 2014 року (викладач Горобець Л.В.).

Ноу-хау ЦК є впровадження в освітній процес нових дисциплін, оволодіння якими дає змогу випускникам коледжу гідно витримувати конкуренцію на ринку праці. 

Склад циклової комісії бухгалтерського обліку та комп’ютерних дисциплін:  

5 спеціалістів вищої категорії:

Островська Ірина Юріївна 

Горобець Людмила Володимирівна 

Грищук Олена Анатоліївна 

Лукіянчук Світлана Михайлівна 

Теплова Ольга Василівна

2 спеціалісти другої категорії:

Ковалевська Вікторія Валентинівна 

Ролінська Анна Олександрівна

за суміщенням: 

3 спеціалісти вищої категорії:

Гирко Тетяна Євгенівна 

Кошкарова Людмила Володимирівна 

Кашулкіна Елеонора Валер’янівна

1 спеціаліст другої категорії:

Бриль Юлія Вікторівна

 Рейтингова оцінка роботи викладачів циклової комісії бухгалтерського обліку та комп’ютерних дисциплін