СПАРТАКІАДА ВИКЛАДАЧІВ ВНЗ ВІННИЦІ

6 лютого 2019 року в кооперативному інституті відбулися командні змагання за програмою Спартакіади педагогічних працівників вищої освіти Вінницької області з настільного тенісу.

Команду ВКІ представляли викладачі: Дибчук Л. В., Мончак В. І., Ліщенко М. О., Жарик О. М.

У Спартакіаді взяли участь 5 команд навчальних закладів Вінниччини: ВНТУ, ВДПУ, ВКІ, ДонНУ, ВНМУ.

Згідно з регламентом змагань командні зустрічі проводилися окремо серед чоловіків і жінок за коловою системою.

Команда кооперативного інституту  зайняла 3 місце -чоловіки, 3 місце -жінки і в результаті третє командне місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

Попереду у наших викладачів змагання з баскетболу 3х3, футзалу та плавання за програмою Спартакіади педагогічних працівників вищої освіти Вінницької області.