НАСТІЛЬНІЙ ТЕНІС – СПАРТАКІАДА ВИКЛАДАЧІВ ВНЗ ВІННИЦІ.

27 лютого 2020 року в кооперативному інституті відбулися командні змагання за програмою Спартакіади педагогічних працівників вищої освіти Вінницької області з настільного тенісу.

Команду ВКІ представляли викладач кафедри маркетингу: Дибчук Л.В., і кафедри загальноосвітніх дисциплін та фізичного виховання: Мончак В.І., Ліщенко М.О., Жарік О.М.
У Спартакіаді взяли участь 5 команд навчальних закладів Вінниччини.

Згідно з регламентом змагань командні зустрічі проводилися окремо серед чоловіків і жінок за коловою системою.

Дибчук Л.В. і Ліщенко М.О вперше обіграли всі команди та зайняли 1 командне місце серед жінок, чоловіки програли командам політехнічного університету та педагогічного університету і зайняли 3 місце серед чоловіків.

За сумою результатів збірна команда ВКІ зайняла ДРУГЕ загальнокомандне місце.
Перше місце у команди ВНТУ (1 місце-чоловіки, 3 місце-жінки), третє у ВДПУ (2 місце -чоловіки, 2 місце -жінки), 4 місце-ВНМУ, 5 місце ДонНУ.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України.