Ярмарок професій

16 квітня Вінницький кооперативний інститут взяв участь у заході який проводив Вінницький лівобережний міжрайонний центр зайнятості для учнів шкіл міста Вінниця, під назвою «Ярмарок професій». Цього разу наш заклад освіти представляв професію «Технік-технолог».

Свої майстер-класи з виготовлення мастики та прикрашання нею готових виробів, а також фуд-стайлінгу представили студенти груп ХТ-171 та ХТ-161 Гребінь В., Шкрабало Д., Богутенко О. під керівництвом викладачів кафедри харчових технологій та ресторанного обслуговування Фіногєєвої Світлани Миколаївни, Артемович Тетяни Миколаївни, Дем’янової Наталі Борисівни, викладача кафедри загальноосвітніх дисциплін та фізичного виховання Цигвінцева Ігоря Геннадійовича та відділу профорієнтаційної роботи Гаєвської Олени Петрівни та Кушнір Олени Юріївни.

Учні шкіл міста Вінниці залюбки та з цікавістю приймали участь у запропонованих майстер –класах, знайомилися із професією «Техніка-технолога», яку вони можуть отримати, навчаючись у Коледжі економіки і права Вінницького кооперативного інституту за спеціальностями Харчові технології та Готельно-ресторанна справа. Також Майбутні абітурієнти із захватом спостерігали як використовуються прийоми фуд-стайлінгу для реклами та продажу їжі, готових страв тощо.